Wyciek spermy podczas wytrysku

M34 lat, od jakiegoś czasu kończąc mój stosunek seksualny wytrysk który kiedys był mocny i "strzelał" teraz bardziej "wylewa sie" , zastanawia mnie co moze byc tego powodem? Czy to moze wskazywać na dysfunkcje? Nie mam problemów z erekcja, uprawiam sex dosc regularnie (5x na tydzien) byc moze ze czasem wydaje mi sie ze erekcja jest słabsza i zdążą sie ze jak stosunek trwa długo moze "opaść" przed wytryskiem. W większości przypadków nie zdążą mi sie to ale cała sytuacja powoduje mój nie pokój.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Nie ma powodów do niepokoju. Opisane objawy nie wskazują na żadne istotne nieprawidłowości.

Objętość i siła wytrysku w sposób naturalny zmniejsza się z wiekiem na skutek powolnego obniżania się poziomu testosteronu, którego powolny spadek rozpoczyna się u mężczyzn już po 25 roku życia.
Nie ma żadnego powodu do niepokoju.

Pozdrawiam
http://pracownia-terapii.pl