Co powoduje ostry ból w klatce i między łopatkami?

Ostry ból w klatce i między łopatkami,nasila się przy ruchu i wdechu,ucisk w klatce.Ból ogromny,przeszywający.Umiejscoeiony bardziej z prawej strony i promieniujący do prawego barku.Mam 38 lat i jedynymi problemami jest dyskopatia,czy to może być przyczyna bólu?

Pierwsza możliwość - nerwoból międzyżebrowy, druga - zablokowanie kręgu w odcinku piersiowym, trzecia - naderwanie mięśnia podłopatkowego. Polecam wizytę u fizjoterapeuty, który zdiagnozuje problem oraz zastosuje terapię.
Pozdrawiam, Paweł Czarnocki